O nas
  To właśnie my

Firma "BUINFO" istnieje na rynku informatycznym od 1993 roku. Rozpoczęliśmy działalność typowo informatyczną w zakresie tworzenia i serwisu oprogramowania bankowego następnie oprogramowania związanego z obsługą urzędów miast i gmin.
Kolejnym etapem naszej działalności było poszerzenie zakresu prac o instalacje sieci komputerowych oraz dostarczanie sprzętu komputerowego, co oczywiście wiąże się z serwisem technicznym, w bankach oraz urzędach miast i gmin.
Wraz z rozwojem techniki Internetowej poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksową obsługę firm w zakresie tworzenia witryn na zamówienie wraz z systematycznym serwisem.
Od 2001 roku, przy współpracy z grupą producentów, pomagamy firmom w założeniu własnej witryny internetowej związanej z zaopatrywaniem w środki niezbędne do normalnego funkcjonowania (od środków czystości, higieny osobistej, pielęgnacji i urody poprzez artykuły spożywcze do artykułów zwiazanych ze zdrowym trybem życia), bezpośrednio u producentów z dostawą do siedziby firmy.
Równocześnie nawiązaliśmy współpracę z Laboratorium Pierwiastków Śladowych i jako partnerzy zajmujemy się zagadnieniami zwiazanymi z profilaktyką zdrowia.
Następnym etapem w rozwoju naszej firmy jest rozwijanie pomocy, chętnym i ambitnym, w rozpoczęciu działalności w ramach MLM na terenie kilkunastu krajów Europy.

© BUINFO